BİZ KİMİZ?

HAKKIMIZDA

AKOĞLU

PRES MONTAJ SANAYİ LTD.ŞTİ 1972 yılında, Sayın İsmail Hakkı Akoğlu otomotiv A.Ş tarafından kurulmuş ve küçük bir atölyede pul üretimi ile faaliyetlerine başlamıştır. Yenilikçi ve sağlıklı bir büyüme ile dünyanın her yerine parça gönderen bir kuruluş halini almıştır.
Güçlü ve güvenilir bir yan sanayi olmanın gururu ile AKOĞLU geçmişten gelen tecrübelerinin ışığında müşterilerine kaliteli, tam zamanında ve rekabetçi fiyatlar ile hizmet vermektedir. TOYOTA, TOYOTETSU ,HONDA ,SANGO VE AISIN firmaları ağırlıklı olmak üzere haftada 850.000 adet ve 430 referansın üzerinde boyalı , kaynaklı ve montajlı ürün müşterilerimize sevk edilmektedir.

01.

VİZYON

45 yıllık tecrübemiz ile kalıp tasarım ve üretimi, boyalı, montajlı parça ve şekillendirilmiş saç parça üretiminde otomotiv ana yan sanayi olarak çalışan firmamız, rekabetçi olmayı, verimli çalışma ve müşteri memnuniyeti ile sağlar.
Tüm faaliyetlerde çözümün parçası olmak,
Kalitede sürekli iyileşme,
Yeniliklere açık olmak,
Sektörü ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek,
Ekip ruhu ile başarıya ulaşmak,
“Önce insana saygı” temel ilkelerimizdir.

02.

MİSYON

2020 yılına kadar şekillendirilmiş saç parça üretiminde yurtiçi ana sanayi değerlendirmelerinde en iyi 3 firma arasında olmak
2025 yılına kadar hatlarının tamamını progressive kalıp ile üretim yapacak şekilde modernize etmek ve küresel bir firma olmak.

03.

GENEL STRATEJİ

Sürekli iyileştirmeler yaparak parça fiyatlarını düşürmek.
Çevre ve çalışma şartlarını iyileştirerek mutlu çalışma ortamı sağlamak.
Malzeme, doğal kaynaklar ve enerji kullanımını optimize etmek.
Kalıp yapım ve teslimat sürelerini kısaltmak.
Yan sanayiler ile güçlü bir yapı kurmak ve onlarla birlikte gelişmek.
Tam zamanında ve kaliteli ürün üretmek

REFERANSLAR

Çalıştığımız bazı markalar